LandCruiserAdventureClub

Toyota Hilux została wybrana Terenowym Samochodem Roku przez czytelników niemieckiego czasopisma "Auto Bild Allrad", największego magazynu 4x4 w Europie. Tytuł został przyznany w kategorii „Importowany pick-up”. 


 

 

Masaki Hosoe, nowy prezes Toyota Germany, a do niedawna główny manager oddziału Toyota Africa, był bardzo zadowolony, gdy odbierał nagrodę. „Na kontynencie afrykańskim Hiluxy są nawet trochę bardziej popularne niż tutaj, w Europie” – zażartował.

Po 46 latach produkcji Toyota Hilux jest wciąż liderem rynku w swojej kategorii. Co roku sprzedaje się ponad 500 tys. samochodów na całym świecie, a łączna sprzedaż wyniosła prawie 18 mln pojazdów.

 

 

Ostatnie artykuły

  • Japoński producent samochodów luksusowych sprzedał w maju w Rosji 2212 aut – o 34,5% niż rok...
  • Szanowni,   z okazji nadchodzących Świąt Bożego przesyłamy wszystkim serdeczności, życzymy spokoju i...

Wyprawy 4x4

Mazovia Outback 423.01 - 24.01.2016

Zapraszamy wszystkich posiadaczy terenowych toyot na kolejną wycieczkę po mazowieckich bezdrożach - Mazovia Outback 4. Czwarta edycja Mazovia Outback będzie poprowadzona przy samodzielnej nawigacji wg przygotowanego roadbooka. Zwiedzimy północno - zachodnie tereny Mazowsza. Trasa jest poprowadzona po publicznych drogach gruntowych, szutrowych i asfaltowych. A wieczorem zapraszamy na karnawałową prywatkę w pensjonacie w Strzyżewie. 

 alt=

© Copyright 2014-2016, Land Cruiser Adventure Club

LAND CRUISER ADVENTURE CLUB


Warszawa


telefon

500 00 LCAC (klawiatura z literami)

lub

500 005 222 (klawiatura numeryczna)


klub@landcruiser.pl


facebook.com/LandCruiserAdventureClub