LandCruiserAdventureClub

Toyota Hilux została wybrana Terenowym Samochodem Roku przez czytelników niemieckiego czasopisma "Auto Bild Allrad", największego magazynu 4x4 w Europie. Tytuł został przyznany w kategorii „Importowany pick-up”. 


 

 

Masaki Hosoe, nowy prezes Toyota Germany, a do niedawna główny manager oddziału Toyota Africa, był bardzo zadowolony, gdy odbierał nagrodę. „Na kontynencie afrykańskim Hiluxy są nawet trochę bardziej popularne niż tutaj, w Europie” – zażartował.

Po 46 latach produkcji Toyota Hilux jest wciąż liderem rynku w swojej kategorii. Co roku sprzedaje się ponad 500 tys. samochodów na całym świecie, a łączna sprzedaż wyniosła prawie 18 mln pojazdów.

 

 

Ostatnie artykuły

Wyprawy 4x4

22.10 - 22.10.2016

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu Mazovia Outback.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą porzucić miejskie asfalty do rezerwowania sobie wolnego czasu na sobotę 22 października. Tak jak w poprzednich edycjach pokażemy Wam Mazowsze niezwykłe, egzotyczne, inne... Takiego nie zobaczycie na co dzień przez samochodowe okna gdy przemierzacie asfalty głównych tras. Gdzie pojedziemy? Co zobaczymy dokładnie? 

 

 

 alt=

© Copyright 2014-2016, Land Cruiser Adventure Club

LAND CRUISER ADVENTURE CLUB


Warszawa


telefon

500 00 LCAC (klawiatura z literami)

lub

500 005 222 (klawiatura numeryczna)


klub@landcruiser.pl


facebook.com/LandCruiserAdventureClub