LandCruiserAdventureClub

Toyota Hilux została wybrana Terenowym Samochodem Roku przez czytelników niemieckiego czasopisma "Auto Bild Allrad", największego magazynu 4x4 w Europie. Tytuł został przyznany w kategorii „Importowany pick-up”. 


 

 

Masaki Hosoe, nowy prezes Toyota Germany, a do niedawna główny manager oddziału Toyota Africa, był bardzo zadowolony, gdy odbierał nagrodę. „Na kontynencie afrykańskim Hiluxy są nawet trochę bardziej popularne niż tutaj, w Europie” – zażartował.

Po 46 latach produkcji Toyota Hilux jest wciąż liderem rynku w swojej kategorii. Co roku sprzedaje się ponad 500 tys. samochodów na całym świecie, a łączna sprzedaż wyniosła prawie 18 mln pojazdów.

 

 

Ostatnie artykuły

Wyprawy 4x4

Buschtaxi Treffen 201609.09 - 11.09.2016

Jak co roku zapraszamy do udziału w największym w Europie zlocie fanów terenowych Toyot. Buschtaxi Treffen to coroczna impreza organizowana przez Alexa Wohlfartha, założyciela platformy buschtaxi.de. Jeśli marzy Wam się auto wyprawowe, to tutaj można zobaczyć i ofertę wykonawców i konstrukcje wykonane samodzielnie przez użytkowników. A przede wszystkim sprawdzone, bo przybywają tu podróżnicy, którzy swoimi autami przemierzyli setki kilometrów. 

 alt=

© Copyright 2014-2016, Land Cruiser Adventure Club

LAND CRUISER ADVENTURE CLUB


Warszawa


telefon

500 00 LCAC (klawiatura z literami)

lub

500 005 222 (klawiatura numeryczna)


klub@landcruiser.pl


facebook.com/LandCruiserAdventureClub