LandCruiserAdventureClub

Toyota Hilux została wybrana Terenowym Samochodem Roku przez czytelników niemieckiego czasopisma "Auto Bild Allrad", największego magazynu 4x4 w Europie. Tytuł został przyznany w kategorii „Importowany pick-up”. 


 

 

Masaki Hosoe, nowy prezes Toyota Germany, a do niedawna główny manager oddziału Toyota Africa, był bardzo zadowolony, gdy odbierał nagrodę. „Na kontynencie afrykańskim Hiluxy są nawet trochę bardziej popularne niż tutaj, w Europie” – zażartował.

Po 46 latach produkcji Toyota Hilux jest wciąż liderem rynku w swojej kategorii. Co roku sprzedaje się ponad 500 tys. samochodów na całym świecie, a łączna sprzedaż wyniosła prawie 18 mln pojazdów.

 

 

Ostatnie artykuły

Wyprawy 4x4

22.10 - 22.10.2016

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu Mazovia Outback.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą porzucić miejskie asfalty do rezerwowania sobie wolnego czasu na sobotę 22 października. Tak jak w poprzednich edycjach pokażemy Wam Mazowsze niezwykłe, egzotyczne, inne... Takiego nie zobaczycie na co dzień przez samochodowe okna gdy przemierzacie asfalty głównych tras. Gdzie pojedziemy? Co zobaczymy dokładnie? Śledźcie naszą stronę oraz profil na FB, szczegóły wkrótce!

 

 

 alt=

© Copyright 2014-2016, Land Cruiser Adventure Club

LAND CRUISER ADVENTURE CLUB


Warszawa


telefon

500 00 LCAC (klawiatura z literami)

lub

500 005 222 (klawiatura numeryczna)


klub@landcruiser.pl


facebook.com/LandCruiserAdventureClub