Na targach SEMA 2018 Toyota i firma Trail Trek Tour, pokazały bardzo ciekawy egzemplarz Toyoty Tundra przygotowany dla Kevina Costnera. I nie był to tylko eksponat przygotowany na pokaz ale terenówka używana przez właściciela zgodnie z przeznaczeniem. Autorem pomysłów do przeróbek był sam Costner, a jego celem było stworzenie terenówki, którą wykorzysta do aktywnego stylu życia i pracy.

 

tundra kevin costner 05

 

"Kevin był zaangażowany w projekt od początku do końca", powiedział autor przebudowy  i główny konstruktor firmy, Shaun Freilich. "Przygotował szkice, które osobiście narysował, aby przekazać swoją koncepcję. Zrobiłem kilka renderingów na podstawie jego pomysłów, a potem poleciliśmy do jego domu, żeby się z nim spotkać i opracować ostateczne szczegóły".

Costner szukał dobrze wyposażonej terenówki, którą mogłaby cieszyć się nawet jego żona, więc wybór padł na Toyotę Tundra w wersji Platinum. Aby dostosować ją do aktywnego stylu życia na świeżym powietrzu, jaki preferuje aktor, zespół budujący auto wyposażył ją w modyfikacje. Obejmowały one: stalowe zderzaki, zintegrowane z nimi wciągarki WARN, boczne progi N-Fab, dodatkowe oświetlenie LED, dwuczęściowy bagażnik dachowy, lift zawieszenia 4,5 cala, zawierający elementy zawieszenia i amortyzatory Fox, 18-calowe koła Method Race z 35-calowymi oponami Nitto Ridge Grappler.  Po przebudowie pojazd nie trafił od razu na targi ale pojechał wraz z właścicielem i jego rodziną na wyprawy wędkarskie na ranczo aktora w Aspen, a także towarzyszył mu w Montanie podczas kręcenia zdjęć w drugim sezonie serialu "Yellowstone".

Wnętrze Toyoty Tundry Kevina Costnera łączy komfort, bezpieczeństwo i walory użytkowe. Zaopatrzono je w dwa sejfy Lock’er Down - jeden na konsoli centralnej i drugi pod tylnymi siedzeniami. Zagłówki przednich foteli kryją ekrany TV, a z tyłu, na zabudowanej pace Costner urządził miejsce do spania dla swoich dzieci i zamontował lodówkę.

 

tundra kevin costner 04

 

Jak Tundrę ocenia Kevin Costner?

Szukał samochodu do aktywnego spędzania czasu, przyglądał sie temu co oferuje rynek i... skończyło sie na tym, ze wybrał Tundrę.  W Toyocie zapytali go czy mógłby opowiedzieć o tym samochodzie ale bardziej niż o aucie wolał pokazać jak faktycznie pomaga mu w czasie codziennych obowiązków. Przede wszystkim potrzebował auta, które nadaje sie do pracy, a nie tylko wygląda. Auto powinno też przydać nie tylko na farmie ale także w życiu codziennym dla niego, żony i trójki dzieci.  Razem z rodziną i dzieciakami (ma ich troje w wieku 8, 9 i 11 lat) uwielbiają spędzać czas aktywnie, poza domem. Wszystko w aucie zostało zaprojektowano tak, żeby dało się dużo zmieścić, szczególnie z wyposażenia turystycznego, wyprawowego. Te turystyczne "zabawki" mieszczą się zarówno w środku jak i na bagażniku dachowym (ponton, canoe).  Teraz Toyota zabiera go na skraj cywilizacji, gdzie może z rodziną zajmować się hobby, a czasem jeszcze dalej. Wtedy wystarczy rozpakować auto i rozpocząć zabawę...

Za: gunaxin.com

 

 

GALERIA ZDJĘĆ