Moskiewska firma Red Skull Garage, specjalizująca się w artystycznym malowaniu karoserii pojazdów, zaprezentowała ostatnio efekt swojej pracy wykonany na Land Cruiserze 120. Użyta farba zabezpieczająca jest odporna na kontakt z przyrodą oraz posiada militarny kamuflaż. Nie jest to jednak zwykły układ zielonych plam. Rosyjscy artyści postarali się, aby auto nabrało niecodziennego wyglądu poprzez złożenie wzoru z motywu nawiązującego do swojego logo...

 

 

Auto do off-roadowych zmagań przygotowane zostało we współpracy z Offroad-Master i 4x4 CLUB. Właściciel pojazdu chciał, aby pomalowano je farbą ochronną stylizowaną na kamuflaż. Ponieważ artyści z RED SKULL GARAGE chcieli uniknąć banału, ich pomysł na wojskowe malowanie to wzór składający się z układu 13 czaszek. Jednak motyw ten został wykonany tak dyskretnie, że nie rzuca się nachalnie w oczy. Gdy już jednak wiemy czego szukać, wzory natychmiast staja się widoczne. 

 

 

Uwagę zwraca precyzja wykonanych prac, oryginalne loga (tylna klapa, stopień) pomalowano wyróżniającym się kolorem, a oznaczenie silnika przyklejono do gotowej powierzchni tak, aby miało oryginalny kształt i kolor.

 

 

Wszystkie elementy mechaniczne zostały rozebrane i malowano je osobno. Podobnie starannie potraktowano uszczelki okienne, wnęki drzwi i inne elementy, gdzie widać staranność i wielki nakład pracy.

Malowanie trwało trzy tygodnie. Gratulujemy znakomitego efektu!

 

red logo 

 

 

KONTAKT:

Моskwa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: + 7-985-692-32-23
www.redskull77.ru

 

 

GALERIA ZDJĘĆ