Moskiewska firma Red Skull Garage, specjalizująca się w artystycznym malowaniu karoserii pojazdów, zaprezentowała ostatnio efekt swojej pracy wykonany na Land Cruiserze 120. Użyta farba zabezpieczająca jest odporna na kontakt z przyrodą oraz posiada militarny kamuflaż. Nie jest to jednak zwykły układ zielonych plam. Rosyjscy artyści postarali się, aby auto nabrało niecodziennego wyglądu poprzez złożenie wzoru z motywu nawiązującego do swojego logo...

 

 

Auto do off-roadowych zmagań przygotowane zostało we współpracy z Offroad-Master i 4x4 CLUB. Właściciel pojazdu chciał, aby pomalowano je farbą ochronną stylizowaną na kamuflaż. Ponieważ artyści z RED SKULL GARAGE chcieli uniknąć banału, ich pomysł na wojskowe malowanie to wzór składający się z układu 13 czaszek. Jednak motyw ten został wykonany tak dyskretnie, że nie rzuca się nachalnie w oczy. Gdy już jednak wiemy czego szukać, wzory natychmiast staja się widoczne. 

 

 

Uwagę zwraca precyzja wykonanych prac, oryginalne loga (tylna klapa, stopień) pomalowano wyróżniającym się kolorem, a oznaczenie silnika przyklejono do gotowej powierzchni tak, aby miało oryginalny kształt i kolor.

 

 

Wszystkie elementy mechaniczne zostały rozebrane i malowano je osobno. Podobnie starannie potraktowano uszczelki okienne, wnęki drzwi i inne elementy, gdzie widać staranność i wielki nakład pracy.

Malowanie trwało trzy tygodnie. Gratulujemy znakomitego efektu!

 

red logo 

 

 

KONTAKT:

Моskwa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: + 7-985-692-32-23
www.redskull77.ru

 

 

GALERIA ZDJĘĆ 

 

Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage Land Cruiser KDJ120 od Red Skull Garage