Nowa wersja wyposażenia Invincible, dostępna dla Hiluxa 2020 z podwójną kabiną, powstała z myślą o kierowcach, którzy oczekują uniwersalnego auta o wysokim standardzie komfortu i wyposażenia oraz znacznych możliwościach terenowych i dużej praktyczności. Hilux Invincible jest bardziej wyrafinowany stylistycznie i otrzymuje w standardzie najbogatsze wyposażenie.

 

 

Nadwozie Hiluxa Invincible wygląda jeszcze bardziej zdecydowanie i wyrafinowanie, wyraźnie różniąc się od pozostałych specyfikacji. Hiluxa w tej wersji można poznać po specjalnie zaprojektowanym przednim grillu, który został stylistycznie zintegrowany ze zderzakiem oraz przednią osłoną podwozia. W rogach zderzaka zamontowano światła przeciwmgielne w obudowie o specjalnym, zarezerwowanym dla tej wersji wzorze. Dalsze elementy podkreślające terenowy charakter Hiluxa Invincible to nakładki na błotniki, unikalne klamki, obudowy lusterek i detale na klapie bagażnika oraz polerowane koła aluminiowe z czarnym wykończeniem.

We wnętrzu wersja Invincible wyróżnia się wyglądem tablicy przyrządów, akcentami w kolorze czarnym metalizowanym i czarnym chromowanym, a nawet specjalnym wzorem inteligentnego kluczyka. Przednie i tylne drzwi otrzymują podświetlenie clear blue i fotele z perforowanej skóry. Standardowo w tej wersji znajduje się także automatyczna klimatyzacja oraz zestaw nagłośnienia klasy premium marki JBL z 9 głośnikami, który współpracuje z systemem multimedialnym z ekranem dotykowym 8’’, Apple CarPlay® i Android Auto™.

Dodatkowo wersja Invincible wyróżnia się elektryczną roletą przestrzeni ładunkowej, czarną sportową nakładką przestrzeni ładunkowej, specjalną okleiną Invincible, aluminiowymi stopniami bocznymi oraz hakiem holowniczym z 13-stykowym gniazdem elektrycznym.

 

 

Akcesoria

Nowy Hilux otrzymuje bogaty zestaw około 300 akcesoriów oraz 10 pokryw bagażnika do wyboru, który umożliwia indywidualne dostosowanie samochodu do potrzeb właściciela – zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych.

Wybór akcesoriów obejmuje przednią osłonę podwozia lub kompletną osłonę przodu, nakładki ochronne na błotniki, felgi aluminiowe, rurowe lub płaskie stopnie boczne albo listwy boczne ze stali nierdzewnej ze zintegrowanymi stopniami, a także sportowe osłony z żywicy lub orurowanie ze stali nierdzewnej.

Akcesoria skrzyni ładunkowej obejmują wykładzinę na podłogę, wybór twardych pokryw lub ręcznych i elektrycznych aluminiowych rolet, blokadę tylnej klapy i zasilacz 12 V montowany w skrzyni ładunkowej.

Sprzedaż nowego Hiluxa rozpocznie się w Polsce w styczniu 2021 roku. Od października samochód jest dostępny w przedsprzedaży.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ