Dzień Dziecka to święto maluchów które można uatrakcyjnić na wiele sposobów. A to zabierając swoje pociech na festyny ze straganami pełnymi chińskich tanich zabawek, do wesołego miasteczka, do kina...

 

 

Ale dla ludzi lubujących się w taplaniu w błocie popularnie zwanym off-roadem ten dzień byłby stracony jeśli nie wykorzystaliby tak pięknego tym razem dnia na pokazaniu swoim pociechom uroków terenowych zabaw. Właśnie dla takich osób Fundacja 4x4 Dzieciom zorganizowała zajęcia i trasy terenowe w okolicach Kuklówki Zarzecznej (pod Mszczonowem).

 

Na dzień dobry wszystkie zarejestrowane dzieciaki dostają pamiątkowe koszulki. Potem... co kto lubi. Przejazdy kładem, motocyklem, autem terenowym po off-roadowej trasie. I jeszcze zjazdy i inne zabawy na dmuchanych zabawkach. I konkurs dla młodzieży z wygrana w postaci skarbu tj. sejfu wypełnionego złotymi monetami (czekoladowymi ale jednak... :) Organizator zapewnia i grochówkę, i karkówkę, i ciasto, i napoje. A wszystko za symboliczne złotówki wrzucane do puszek.

 

Frekwencja ogromna. Na polanie pojawiło się kilkadziesiąt aut, również z pod znaku naszej ulubionej marki :)

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

GALERIA

 

 

Irek Rek

www.bluephoto.pl