Wygoda i bezpieczeństwo to w przeważającym stopniu wypadkowa dobrze przygotowanego samochodu oraz posiadanych akcesoriów i wyposażenia. Komfortowe podróżowanie to także świadomość niezawodności samochodu oraz zastosowanych w nim rozwiązań – jest to aspekt, który wart jest poświecenia naszej uwagi przed wyruszeniem w trasę, aby uniknąć awarii oraz kłopotów, które skutecznie mogą pokrzyżować nam wakacyjne plany.

 

Rayo

 

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na rynku wypraw firma Rayo Off-Road Centrum z Wrocławia wznawia akcję skierowaną do osób planujących podróże i związane z tym prace serwisowe, modyfikacje lub zakup wyposażenia wyprawowego do samochodu 4x4. Kolejna już edycja tej akcji oferuje więcej niż w latach ubiegłych ponieważ została rozszerzona o nową gamę renomowanych producentów części, akcesoriów wyprawowych i off-roadowych. Oprócz samych części, Rayo oferuje również doświadczony serwis oraz wsparcie i praktyczne rady z zakresu eksploatacji samochodu, techniki jazdy czy też samego planowania podróży. Tegorocznej akcji towarzyszyć będzie również cykl szkoleń, na których początkujący kierowcy będą mogli nabyć niezbędną wiedzę z zakresu technik jazdy w terenie, bezpiecznego używania off-roadowych narzędzi (np. wyciągarka czy Hi-Lift), prowadzenia komunikacji oraz podstaw pierwszej pomocy.

 

rayo

 

 

Jak działa akcja.

Jedynym warunkiem przystąpienia do akcji "Expedition Support" i tym samym uzyskaniu korzystniejszej ceny na poszukiwane wyposażenie i części jest oznakowanie swojego pojazdu naklejkami dostarczonymi przez Rayo Off-Road Centrum. Następnie należy skontaktować się z firmą (telefonicznie, mailowo, przez FB) lub odwiedzić osobiście sklep aby uzyskać pomoc w doborze optymalnego rozwiązania. Uczestnicy programu mogą liczyć na rabat w wysokości 10% wartości na usługi serwisowe i zakupiony asortyment.

 

Marki, które uczestniczą w tegorocznej edycji:

AUTOHOME – Najwyższej jakości namioty dachowe. Oferujemy prestiżową linię 7 modeli namiotów, 47 rodzajów wyposażenia i szeroką gamę akcesoriów, która pozwala przemienić przygodę i wakacje  w prawdziwy styl życia.

FRONT RUNNER – Szeroki wachlarz najwyższej jakości części i akcesoriów wyprawowych, których flagowym produktem jest linia bagażników Slimline II, produkowanych z najwyższej jakości komponentów. Front Runner jest także dostawcą szeregu doskonałych rozwiązań rozszerzających możliwości samochodu wyprawowego.

MARLOW – Czołowy producent lin syntetycznych. Reputacja lin Marlow dzięki jakości i technicznym inowacjom w XXI wieku znacząco wzrosła. Trafiły do wielu odbiorców profesjonalnych znajdując swoje zastosowanie w Straży pożarnej, Policji, służby ratownicze itp), jak i amatorów.

ENGEL – Przenośne lodówki Engel mają bardzo wysoką renomę w Australii dzięki swej niezawodności, wytrzymałej konstrukcji, świetnej wydajności i długiej żywotności.

RCX – Producent wytrzymałych zderzaków, oświetlenia oraz akcesoriów produkowanych w oparciu
o wieloletnie doświadczenia kierowców offroadowych.

LAZER – Czołowy producent oświetlenia LED z Wielkiej Brytanii oferujący lampy o wysokich parametrach oraz klasie wytrzymałości.

ARB  – Dziś, ARB jest największym w Australii producentem i dystrybutorem akcesoriów 4x4. To, co zaczęło się od niestandardowych orurowań przednich i bagażników dachowych przerodziło się w kompletną ofertę obejmującą orurowania boczne i tylne, zawieszenie Old Man Emu, osprzętu do wyciągania, zabudów, blokad mostów oraz szeregu mniejszych elementów począwszy od sprężarek powietrza do opon.

SAFARI SNORKEL – Niezawodne układy dolotowe zapobiegające dostawaniu się wody do silnika. Wykonane z tworzywa charakteryzującego się wysoką wytrzymałością.

XTREME OUTBACK – to linia do zastosowań wyczynowych przeznaczona do samochodów zmodyfikowanych, które wymagają ingerencji w układ przeniesienia napędu. Jako wiodący dostawca i producent tuningowych sprzęgieł na rynku Australijskim ACS opracowało linię Xtreme Outback w oparciu o najwyższej jakości komponenty pozyskiwane globalnie i dobierane szczegółowo z osobna dla każdej z aplikacji. Oferta ACS wciąż się powiększa w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty o podwyższonych parametrach. Wprowadzane i nieustannie testowane są nowe materiały w celu uzyskania optymalnych parametrów. Obecnie linia Xtreme Outback zawiera ponad 300 modeli tuningowych zestawów sprzęgieł oraz oferuje budowę sprzęgła na zamówienie.

OLD MAN EMU – Marka najwyższej jakości sprężyn, amortyzatorów - komponentów zawieszenia przystosowanego do pokonywania terenu stanowiącego wyzwanie dla naszego samochodu.

PEDERS - Zawieszenia, części do układu kierowniczego oraz hamulcowego

HAWK – Marka Hawk Performance została stworzona przez Wellman Products Group, światowego lidera w produkcji materiałów ciernych słynącego z najwyższej jakości swoich produktów. Wellman Products Group od prawie 100 lat projektuje i wytwarza elementy do systemów hamulcowych i układów przeniesienia napędu dla przemysłu lotniczego, aeronautycznego, kolejowego, wydobywczego, wojskowego oraz motoryzacyjnego, włączając w to produkty stosowane w sporcie wyczynowym.

DBA – Jest firmą australijską, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości tarcz hamulcowych – od tarcz na pierwszy montaż po tarcze wyczynowe.  Od ponad 30 lat DBA dostarcza wyczynowe tarcze hamulcowe ze swojego miejsca produkcji w Sydney w Australii. DBA jest najczęściej nagradzanym australijskim producentem części motoryzacyjnych zdobywając prestiżową nagrodę AAAA Gold Manufacturer Award dziewięć razy.

i wiele innych.

 

Rayo

 

Podsumowując w kilku krokach:

  • Skontaktuj się z Rayo Off-Road Centrum celem uzyskania pomocy w doborze najlepszj opcji wyposażenia i części dobranych pod kątem planowanej wyprawy na podstawie wieloletniego doswiadczenia pracowników Centrum
  • Przez min 12 miesięcy promuj akcje za pomocą naklejek umieszczonych na samochodzie
  • Prześlij  zdjęcia z wymarzonej wyprawy i weź udział w losowaniu nagrody.
  • Dla uczestników akcji - 10% rabatu na akcesoria wyprawowe oraz 10% rabatu na usługi serwisowe

 

Szczegółowy regulamin promocji: rayo4x4.plwww.facebook.com/RayoExpeditionSupport

 

 

GALERIA ZDJĘĆ