W japońskich mediach pojawiły się zdjęcia przedstawiające najnowszego Land Cruisera 150 po kolejnym faceliftingu. Informacje są nieoficjalne, ale już teraz zapraszamy do obejrzenia tego, co być może za parę miesięcy pojawi się w salonach Toyoty.

Zdjęcia dostępne na portalach internetowych pochodzą z instagramowego profilu użytkownika hamad1two3. Przedstawiają nowy wygląd przodu Land Cruisera 150, konsoli centralnej i zegarów oraz tyłu pojazdu. 

 

 

Byłaby to już druga poważna modernizacja Toyoty Land Cruiser 150, która w ofercie jest od 2009 roku. Według przecieków wygląd auta zostanie całkowicie odnowiony. Zostanie ono wyposażone w eleganckie reflektory LED z parą lamp DRL do jazdy dziennej, przylegające do szerokiej, sześciokątnej kratki o pogrubionych listewkach pionowych. Tylna część pojazdu wygląda w dużej mierze podobnie do aktualnej, z wyjątkiem nowej stylizacji przetłoczeń i elementów chromowanych. Podobnie jak w przypadku poprzednich liftingów nowa 150-ka będzie wyposażona w nowe wzory alufelg.

Instagramowe konto zawiera również zdjęcia z poprawioną konsolą centralną i zestawem wskaźników samochodowych. Pierwszy jest całkowicie zmieniony, z nowym pionowym układem przycisków dla ustawień terenowych, nowych urządzeń sterujących HVAC oraz zaktualizowanym systemem informacyjnym ekranu dotykowego, z których wszystkie odpowiadają zmianom postulowanym przez japońskie blogi. Konstrukcja pojazdu pozostanie taka sama, auto będzie dostępne w konfiguracjach 5- lub 7-osobowej.