Toyota i Discovery wspólnie zrealizowały serię programów w wirtualnej rzeczywistości. Na kanale Discovery VR dostępne są już filmy zrealizowane w tej technologii. Wspólna produkcja nosi tytuł „Let’s Go Places: Austin”.

 

 

 

Seria programów w wirtualnej rzeczywistości Discovery i Toyoty przenosi widzów do unikalnych atrakcji w pobliżu Austin w Teksasie. Gospodarzami programu są performer Brian Brushwood i Justin Robert Young, dziennikarz i komik. Za kierownicą nowej Toyoty RAV4 odwiedzają jaskinie Natural Bridge, zatrzymują się nad jeziorem Austin, na którym próbują się w narciarstwie wodnym na gołych piętach, zajeżdżają do Barton Creek, aby spotkać krąg bębniarzy i wpadają z wizytą do zapaleńca, który zbudował coś na kształt gotyckiej katedry z rupieci.

Toyota RAV4 przeszła znaczący face lifting, którego najbardziej przełomowym elementem było wprowadzenie do oferty napędu hybrydowego. Najmocniejszą wersją modelu będzie auto z napędem spalinowo-elektrycznym na wszystkie koła. Odświeżony model pojawi się w Polsce w ciągu 2 miesięcy.

Programy „Let’s Go Places: Austin” w wirtualnej rzeczywistości 360° można obejrzeć na urządzeniach mobilnych z systemem iOS lub Android, pobierając w sklepie Play albo App Store darmową aplikację Discovery VR. Filmy są także dostępne na discoveryVR.com, na kanale Discovery na YouTube oraz na platformach Discovery VR.