Nie od dziś wiadomo, że piękne samochody wyglądają jeszcze piękniej w obecności pięknych kobiet – tę prawdę znakomicie ilustruje materiał z sesji zdjęciowej wykonanej dla Sports Illustrated Swimsuit Issue.

 

Przed obiektywem znanego fotografa mody i gwiazd showbusinessu Nino Muñoza stanęła zjawiskowa modelka Hailey Clauson, której partnerem na planie był lśniący bielą lakieru Lexus RX F Sport.

 

 

 

Na filmie obserwujemy, jak zmysłowa Hailey pozuje artyście, pełnymi gracji ruchami ustawiając się w idealnej harmonii z wysmakowanymi kształtami nadwozia i wnętrza samochodu. Kamera w mistrzowski sposób ukazuje doskonały styl, wspaniałe kształty i niesamowity temperament – cechy, które świetnie charakteryzują dynamicznego, luksusowego crossovera japońskiej marki.

Imponujące wyrafinowanym designem samochody Lexus stanowią wyjątkowo wdzięczny obiekt dla fotografów wrażliwych na piękno techniki i kobiet. Znakomitym tego dowodem są znane m.in. z miesięcznika VIVA! przepiękne zdjęcia tenisowej mistrzyni Agnieszki Radwańskiej z Lexusem NX, czy publikowane przez magazyn Twój Styl jej fotografie z modelami IS i GS – naszej gwieździe z każdym z nich jest do twarzy.

 

 

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ 

Lexus RX dla Sports Illustrated Lexus RX dla Sports Illustrated Lexus RX dla Sports Illustrated Lexus RX dla Sports Illustrated Lexus RX dla Sports Illustrated Lexus RX dla Sports Illustrated Lexus RX dla Sports Illustrated