Podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Paryżu Toyota tradycyjnie stawia na użytkowe technologie. Po raz pierwszy publiczność zapozna się z hybrydowym crossoverem C-HR w ostatecznej wersji produkcyjnej.

 

 

Toyota C-HR,to hybrydowy przedstawiciel najbardziej popularnego obecnie segmentu nowych samochodów - małych crossoverów. To futurystyczne auto na pewno będzie się cieszył wielką popularnością wśród dziennikarzy i widzów a to ze względu na fakt, że to właśnie w Paryżu będzie można po raz pierwszy dokładnie obejrzeć jego wnętrze. Zostało ono zaprojektowane z wielką pieczołowitością w ramach ścisłej współpracy między zespołem projektantów a twórcami materiałów wykończeniowych, faktur, kolorów i oświetlenia. C-HR jest wyposażony w napęd hybrydowy 4. generacji – ten sam, który napędza nowego Priusa.

C-HR staje w sprzedażowe szranki z takimi pojazdami jak Mazda CX-3, Renault Captur czy Honda HR-V. W przeciwieństwie do nich nowa Toyota zaoferuje jednak niezrównaną ekonomię za sprawą dostępnego układu hybrydowego. 

Nowością jest jego sposób sprzedaży - po raz pierwszy auto można zamówić przez internet. Jak podaje profil FB Toyoty liczba sprzedanych egzemplarzy w ten sposób siegneła w ciągu kilku dni prawie 100 szt.

 

GALERIA ZDJĘĆ 2016