Najnowsze wydanie Toyotowego pikapa - HILUX znany też jako REVO - otrzymał właśnie w Tajlandii odświerzony wygląd przedniej części auta. Nie zmieniono wiele: dodano nową, sześciokątną atrapę grila w stylu jaki przedstawia nowa Toyota Tacoma, odświeżono wygląd przedniego zderzaka, gruntownie przebudowano reflektory przeciwmgielne. Jednak ta nowa wizja Hiluxa została zastosowana tylko do droższych wariantów, a wersje o niższych specyfikacjach pozostawiono w bez zmian. 

 

2018 Revo Rocco brochure front

 

Mechanicznie nie dokonano żadnych modyfikacji co oznacza, że auto nadal napędza ​​turbodiesel 2,4 litra (w Tajlandii dodatkowo motor o pojemności 2,8l). Rownież wnętrze pozostawiono bez zmian. W wersji"Rocco" (na zdjęciu powyżej) dodano natomiast takie elementy jak 18-calowe felgi ze stopw lekkich, czarne dodatki zewnętrzne, sportowy pasek i wyklejone folia elementy karoserii.

Toyota Hilux jest produkowana w sześciu fabrykach na całym świecie. Największa z nich, od 2004r znajduje się własnie w Tajlandii gdzie realizowane jest 70% światowej produkcji tego modelu. Znaczna ich część znajduje nabywców na lokalnym rynku, stąd kraj ten jest ważny w planach Toyoty. Na tyle ważny, że koncern właśnie tu, w Bangkoku wiosną 2015r zdecydował się zaprezentować po raz pierwszy 8. generację Hiluxa. Czy bedzie to zapowiedź wiekszych zmian w modelu, czy tylko lokalna odmiana auta, czas pokaże.

  

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki Hilux VIII generacji po modernizacji na rynek Tajlandzki