Najnowsze wydanie Toyotowego pikapa - HILUX znany też jako REVO - otrzymał właśnie w Tajlandii odświerzony wygląd przedniej części auta. Nie zmieniono wiele: dodano nową, sześciokątną atrapę grila w stylu jaki przedstawia nowa Toyota Tacoma, odświeżono wygląd przedniego zderzaka, gruntownie przebudowano reflektory przeciwmgielne. Jednak ta nowa wizja Hiluxa została zastosowana tylko do droższych wariantów, a wersje o niższych specyfikacjach pozostawiono w bez zmian. 

 

2018 Revo Rocco brochure front

 

Mechanicznie nie dokonano żadnych modyfikacji co oznacza, że auto nadal napędza ​​turbodiesel 2,4 litra (w Tajlandii dodatkowo motor o pojemności 2,8l). Rownież wnętrze pozostawiono bez zmian. W wersji"Rocco" (na zdjęciu powyżej) dodano natomiast takie elementy jak 18-calowe felgi ze stopw lekkich, czarne dodatki zewnętrzne, sportowy pasek i wyklejone folia elementy karoserii.

Toyota Hilux jest produkowana w sześciu fabrykach na całym świecie. Największa z nich, od 2004r znajduje się własnie w Tajlandii gdzie realizowane jest 70% światowej produkcji tego modelu. Znaczna ich część znajduje nabywców na lokalnym rynku, stąd kraj ten jest ważny w planach Toyoty. Na tyle ważny, że koncern właśnie tu, w Bangkoku wiosną 2015r zdecydował się zaprezentować po raz pierwszy 8. generację Hiluxa. Czy bedzie to zapowiedź wiekszych zmian w modelu, czy tylko lokalna odmiana auta, czas pokaże.

  

 

 

GALERIA ZDJĘĆ