Jeszcze w ten weekend można odwiedzać targi motoryzacyjne w Genewie. Stoisko Toyoty w hali Palexpo prezentuje się w tym roku bardzo ciekawie. Toyota pokazała 3 premierowe modele, 5 hybryd z różnych segmentów, samochód na wodór i niezwykłe auto koncepcyjne, a do tego coś dla miłośników motorsportu i dla biznesu. Nas zainteresowały auta 4x4 - nowy Hilux, premiera crossovera C-HR oraz hybrydowy RAV4.

 

 

Największą sensacją na stoisku Toyoty w tym roku jest produkcyjna wersja długo oczekiwanego crossovera C-HR. Zgodnie z zapowiedziami, nowy model tylko nieznacznie różni się od śmiałej wersji koncepcyjnej, którą poznaliśmy na targach we Frankfurcie pół roku temu. Pod maską C-HR znajdzie się napęd hybrydowy z nowego Priusa o mocy 122 KM lub silnik benzynowy 1.2 Turbo, który zadebiutował w lipcu razem z odświeżonym Aurisem.

Ósma generacja Hiluxa zachwyciła publiczność jakością wnętrza. Ten samochód do zadań specjalnych, znany pod każdą szerokością geograficzną, w najbardziej niedostępnych zakątkach Ziemi, jest teraz jeszcze mocniejszy i bardziej wytrzymały, a jednocześnie zyskał styl i komfort, jakich oczekuje się od aut osobowych.  Fani motorsportu mogą przyjrzeć się z bliska dakarowej Toyocie Overdrive

 

 

 

Wśród nowości w hali Palexpo nie zabrakło Toyoty RAV4 Hybrid w pokazowej wersji Sapphire reprezentującą nową stylistykę marki.

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ