W dniach 5-6 listopada 2016 roku odbędą się największe w Polsce targi pojazdów 4x4 OffRoad Poland Show. Na swoim stoisku Land Cruiser Adventure Club przygotowuje Strefę Podróżników. To tu będzie można zapoznać się z ciekawymi modelami wyprawowych Toyot i porozmawiać z ich właścicielami.

Już w najbliższy weekend na halach wystawienniczych Centrum Targowo-Kongresowego w Warszawie odbędzie się wystawa OffRoad Poland Show. Organizowana od 2012 roku impreza rok rocznie gromadzi fanów podróży oraz miłośników samochodów 4x4. 

Nasz klub zrzesza nie tylko miłośników marki Toyota, ale również motoryzacyjnych podróżników, którzy swoimi samochodami odwiedzili wiele zakątków świata. Co roku organizujemy w czerwcu ogólnopolską imprezę “Toyota Off-Road Festival", dlatego nie mogło nas zabraknąć i w tym miejscu. Na 300 metrach kwadratowych przygotowaliśmy dla odwiedzających Strefę Podróżników, do której zaprosiliśmy bardzo zacnych gości, m.in. Grzegorza Barana, legendę rajdów terenowych z jego rajdową ciężarówką. To prawdziwa gratka dla fanów motosportu na najwyższym poziomie.

To nie koniec atrakcji. W Strefie Podróżników swoje samochody zaprezentują między innymi:

Michał Rej (Toyota LC100) - kiedyś ścigał się w rajdach, dzisiaj ma na swoim koncie wiele dalekich i ekstremalnych wypraw. On i jego Land Cruiser pokonali między innymi Trakt Kołymski, dotarli do Kazachstanu oraz zdobyli „Mount Everest off-roadu”, czyli słynną Bajkalsko-Amurską Magistralę Kolejową (BAM) z Siewierobajkalska do Tyndy.

 

 

Piotr Kulczyna (Toyota BJ45) – z zamiłowania podróżnik, a od niedawna również pisarz. W Strefie Podróżników zaprezentuje nie tylko swoją klasyczną Toyotę, która od początku towarzyszy mu w wyprawach, ale przede wszystkim swoją nową książkę pt. „Droga na Wschód”. Autor opisuje swoją wyprawę z synem do dalekiej Mongolii i Syberii – ponad 21 tys. kilometrów przemierzonych w 6 tygodni 30-letnią terenową Toyotą.

 

 

Roman Wasik (Toyota Hilux Kronos V8) - organizator szkoleń, prezentacji i spotkań integracyjnych oraz właściciel Toyoty zbudowanej specjalnie dla Adama Małysza, na której zawodnik trenował przed startami na Dakar 2014.

 

 

 

Tomasz Piwowarski (Toyota LC100) – zbudował swój samochód, aby zrealizować marzenie podróży do kraju, z którego pochodził jego pies rasy Shiba Inu i tym samym uhonorować pamięć po towarzyszącym mu w wyprawach do Malezji, Tajlandii i Egiptu przyjacielu. Jego Toyota została nie tylko zmodyfikowana, ale również doposażona w przyczepkę z namiotem i wyposażaniem kuchni.

 

 

Roman Piotrowski (Toyota Hilux) – podróżnik, który pisze o swoim samochodzie – „jest to skromny osiołek, którego używam do wszystkiego day by day od kilku lat”. To tym “osiołkiem” podróżuje po dzikich zakątkach Bałkanów i Kaukazu.

 

 

Nasi goście nie tylko zaprezentują swoje zmodyfikowane Toyoty, ale również odpowiedzą na każde pytanie związane z przygotowaniem samochodu do wielotygodniowej podróży. Będzie to więc doskonała okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej do ewentualnych wypraw lub zarażenie się, na co liczymy, naszą pasją. 

 

Zapraszamy!

 

MAPA DOJAZDU -> LINK 

BILETY

  • Dorośli - 20 zł
  • Uczniowie, studenci i niepełnosprawni (za okazaniem legitymacji) - 15 zł
  • Dzieci (do 7 lat, w towarzystwie opiekuna) - wstęp wolny
  • Bilet rodzinny (rodzice + 2 dzieci do 14 lat) - 50 zł
  • Grupy zorganizowane (do 20 osób) - 15 zł / osobę
  • Klasy szkolne z opiekunem (wcześniejsza rezerwacja) - 8 zł / osobę

MAPA STOISK

KONTAKT: www.offroadpoland.pl

 

GALERIA ZDJĘĆ - OFFROAD SHOW 2015