Tekst i zdjęcia: Ireneusz Rek

W dniach 20 do 22 października 2017 r. w centrum wystawienniczym Ptak Expo w Nadarzynie odywa się II Edycja targów World Travel Show.

 targi turrystyczne nadarzyn IMG 5706

 

Co na targach? 

Najciekawszym elementem wydarzenia są niewątpliwie spotkania z podróżnikami. Wśród nich pojawią się zarówno znani z anten telewizyjnych i radiowych, jak i ci dzielący się swoimi przygodami w książkach, czy na blogach podróżniczych, a także Youtuberzy. Będą z nami m.in.: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Marek Kamiński, Mateusz Kusznierewicz, Wojciech Cejrowski i Nela Mała Reporterka. Nie zabranie też znanych z kanałów na YT wielbicieli podróży takich jak: Łowcy Przygód, Wapniak, Adbuster, Karol Paciorek czy Kamil in travel. Na stoisku magazynu Polski Caravaning spotkac można Jacka Jarosika, autora książki "Bradziaga znaczy obieżyświat", którego gościlismy w tym roku na Toyota Offroad Festivalu we Włosciejewkach. Targom World Travel Show towarzyszy także Festiwal Kultur Azji prezentujący walory turystyczne tego ciągle nieodkrytego przez Polaków kontynentu. Krajem partnerskim festiwalu jest Indonezja. Nie zabrakło też mi.n Chin, Indii czy Kazachstanu. W ciągu dnia odbywają się pokazy kulinarne, sztuk walki, koncerty i warsztaty. Oprócz zagranicznych, swoje miejsce na targach mają również stoiska Polskich wystawców, prezentujacych zalety naszych rodzimych regionów.

 

targi turrystyczne nadarzyn IMG 5663 2

 

Salon Camper&Caravan

Dla fanów turystyki na czterech kołach organizator zgromadził cały pawilon kamperów, przyczep, sprzętu. Ale to nie wszystko.  W czasie targów trwa również międzynarodowy zlot caravaningowy. Niestety dla fanów turystyki 4x4 oferta jest bardzo skapa. Pojawiaja sie propozycje zabudowy opatych na pikapach, w tym Toyotach Hilux, auta wyprawowe 4x4, jednak jest to kropla w morzu kamperów i przyczep. Dla fanów terenowych przepraw o wiele ciekawszy bedzie zapewne listopadowy OffroadShow na którym pojawi się również stoisko naszego klubu.

 targi turrystyczne nadarzyn IMG 5649

 

Warszawski Salon Jachtowy

Wszyscy zainteresowani turystyką wodną nie powinni pominąć wystawy jachtów motorowych i żaglowych, a także innego sprzętu pływającego oraz części, akcesoriów, odzieży i usług związanych z jachtingiem. W ramach salonu pojawiła się także strefa nurkowania ze sprzętem nurkowym, szkołami nurkowymi, turystyką nurkową, promująca diving także za pomocą specjalnego basenu do nurkowania.

 targi turrystyczne nadarzyn IMG 5712

 

Wiecej na: worldtravelshow.pl/

 

GALERIA ZDJĘĆ

Galeria

targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5562
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5563
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5567
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5569
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5570
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5572
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5576
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5577
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5578
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5591
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5592
targi_turrystyczne_nadarzyn___IMG_5594

Pełna galeria