Tekst: Ireneusz Rek

Zdjecia: Michał Wnuk

Targi Abenteuer & Allrad to coroczna, kultowa już impreza odbywająca się w niemieckim Bad Kissingen. W tym roku, terminie 11-14 czerwca zaprezentowano jak zwykle wiele produktów w zakresie turystyki i podróżowania 4x4. Kto pojawia się w Bad Kissingen? Ponad 300 międzynarodowych wystaców z całego świata, z ofertą pojazdów produkcyjnych 4x4, poprzez quady, pick-upy, po ekspedycje i pojazdy offroadowe i wyprawowe, kampery i ciężarówki. Ponadto oczywiście prezentowane są części zamienne i akcesoria, wszelkiego rodzaju namioty, a także sprzęt kempingowy.

Na imprezie pojawiła się, m. in. stale wspierajaca nas na Toyota Offroad Festivalu firma Steeler, która na stoisku Gollek Automotive / Gollek Offroad Racing przedstawiła projekt "Spirit of the FOREST", czyli Toyotę Hilux w wersji Arctic Trucks bogato doposażoną w niezbędne akcesoria 

 

 

Co dokładnie można znależć na targach? Mamy tutaj nieomal wszystko o czym może zamarzyć fan podróżowania na 4 kołach: Off-Road, SUV, Camping, Caravaning, Outdoor, wszelkiego rodzaju sporty motorowe, podróżowanie i turystykę. Ostatnio również quady i motocykle.

Impreza to nie tylko ogladanie. W jednym z kilkuset stoisk możemy nabyć również to wyposażenie wyprawowe czy kampingowe które spodoba nam się w ofercie wystawcy. Ceny są wówczas bardzo konkurencyjne, zwykle niższe niż te on-line i w tradycyjnym sklepie. Po wizycie na terenach targowych warto też przejść się po polach biwakowych, gdzie zobaczymy auta wyprawowe, które doskonale moga posłużyć jako gotowy katalog pomysłow i rozwiązań dla kogoś kto planuje kupić czy wręcz zbudować sobie taki pojazd.

 

BUSCHTAXI TREFFEN 2019

Jeśli nie mieliście czasu w czerwcu a chcielibyście uczestniczyć w wydarzeniu, które skierowane jest bezpośrednio do właścicieli terenowych Toyot już wkrótce możecie nadrobić zaległości! W terminie 6-8 września, odbywa sie kultowa impreza Buschtaxi Treffen, tym razem w nowej lokalizacji, w miejscowości Wetzlar w Niemczech. Wiecej informacji znajdziecie na stronie - buschtaxi.org

 

Flyer BTT2019 Polski 800

 

 

GALERIA ZDJĘĆ