Weekendowe spotkania 4x4 z klientami stacji dealerskich to był hit tego sezonu. Od maja do listopada w różnych miejscach Polski obecni i przyszli użytkownicy terenówek spod znaku Toyoty mogli zapoznać się z aktualną ofertą importera oraz wersjami specjalnymi Artcic Trucks i Hunter na torach off-roadowych.

 

Pierwsze spotkanie miało miejsce na autodromie 4x4 we Włościejewkach. 3 stacje: Toyota Bońkowscy, Toyota Fietz oraz Toyota Centrum Wrocław zaprosiły ponad 250 osób, które mogły zmierzyć się z terenowymi przeszkodami, a także skorzystać z jazd samochodami hybrydowymi i innymi atrakcjami, w tym pokazach pierwszej pomocy i zajęciach alpinistycznych.

 

  

  

 

Pod koniec maja, na torze motocrossowym spotkali się goście stacji Toyota Romanowski z Radomia i Kielc. Prawie 300 osób, przy pięknej słonecznie pogodzie, bawiło się i zbierało potwierdzenia uczestnictwa w różnych atrakcjach: jazdach 4x4, jazdach hybrydami Toyoty i Lexusa, pokazach pierwszej pomocy, dodatkowych zajęciach punktowanych.

 

 

 zobacz na youtube

Po wakacjach rozpoczął się prawdziwy maraton piknikowy. Na początku września stacja Toyota Carter Gdańsk / Gdynia zorganizowała imprezę na terenie Adventure Parku Kolibki. Wymagający teren, wspaniała pogoda i mnóstwo atrakcji czekało na uczestników.

 

  

  

 

Kolejny piknik zorganizowały wspólnie stacje Toyoty z Torunia, Bydgoszczy i Włocławka. Piękna okolica w Osady Karbówko dała możliwość przygotowania dobrych pokazów 4x4, urokliwych jazd hybrydowych oraz innych atrakcji, w tym jazd co-driving treningówką Adama Małysza. Ponad 200 osób dzielnie walczyło o punkty do klasyfikacji, chociaż głównie chodziło o dobrą zabawę, a nie poważną rywalizację.

 

   

  

 

W październiku nadszedł czas na Warszawę i Łódź. Podczas dwóch weekendów, na terenie Twierdzy Modlin, bawili się goście stacji: Toyota Okęcie, Toyota Radość, Toyota Carolina, Toyota AMX Łódź, Toyota Marki / Żerań. Jazdy 4x4, testy aut hybrydowych oraz inne atrakcje dały dużo emocji i pozytywnej energii wszystkim uczestnikom.

 

zobacz na youtube

 

Jeszcze w październiku, ponownie na autodromie we Włościejewkach, stacje Toyota Leszno i Kalisz zorganizowały swój piknik. Poza jazdami testowymi terenówkami i autami hybrydowymi, uczestnicy mieli także do pokonania turystyczna trasę swoimi samochodami terenowymi według roadbooka. Poza uważną nawigacją należało wyszukiwać w terenie miejsc pokazanych na załączonych fotografiach - foto-safari.

 


  

    

 

Zakończenie sezonu przypadło stacji Toyota Ełk, która już w połowie listopada zaprosiła swoich gości na tor quadowy, na którym przygotowała jazdy testowe 4x4. Mimo jesiennej aury wszyscy dobrze się bawili, mogąc samemu pokonać wszystkie przeszkody terenowe, sprawdzić się w eko jeździe i na stanowiskach alpinistycznych.