Dziś, od kilku godzin na błoniach PGE Narodowego możecie zobaczyć pełną gamę najszybszych, najdroższych i najbardziej zaskakujących samochodów. Wśród prezentowanych aut nie zabraknie ciekawych pojazdów sygnowanych znaczkiem Toyoty. Na klubowym stoisku pojawiły się Land Cruisery 40, 78, 80, 100 a także treningowy Hilux Adama Małysza na Dakar 2014. Nie zabraknie najnowszego pikapa Toyoty który niedawno trafił do salonów sprzedaży oraz Land Cruisera 150.

 

 

 

Tysiące osób, które zawitały do Warszawy na Verva Street Racing mogło podziwiać atrakcje przygotowane przez organizatora czyli pokazy drifterów, wyścigi, skoki i ewolucje motocyklowe. Wielka atrakcją są też koncerty Margaret, Afromental, Cleo i Kayach. Jednak motoryzacyjni fani przyszli tu również aby zobaczyć tysiące ciekawych aut prezentowanych na Błoniach Stadionu Narodowego.

Wśród pokazywanych samochodów pojawiły sie oczywiście Toyoty. Najstarszym modelem który jeszcze możecie zobaczyć na trwającej imprezie jest Land Cruiser BJ40. Auto wyprodukowane w 1979 r korzeniami sięga lat 60-tych kiedy to zaprojektowano jego konstrukcje i bez większych zmian kontynuowano produkcje aż do lat 80-tych. Inne ciekawe propozycje przygotowane przez klub to wyprawowe auta serii 70, 80 i 100. Każde z nich ma wiele ciekawych rozwiązań przydatnych w podróżach, które mozecie zobaczyć, wypytac o ich przydatność, zastosowanie.

 

 

Dla fanów motosportu ciekawa propozycją będzie Hilux Kronos czyli treningowe auto zbudowane dla Adama Małysza na Dakar 2014.

Jeśli szukacie dla siebie nowej terenowej Toyoty na Vervie obejrzycie najnowszego Hiluxa oraz Land Cruisera 150, zapraszamy!

 

INFORMACJE: www.vervastreetracing.pl 

 

GALERIA ZDJĘĆ VERVA 2015