Toyota Offroad Festival już na stałe zagościła do kalendarza fanów offroadu, podróżowania i rodzinnego spędzania wolnego czasu spod znaku Toyoty. W poprzednich czterech edycjach gościliśmy we Włościejewkach pod Poznaniem za każdym razem ponad 100 aut z załogami, z Polski i nie tylko. Każdy kto miał ochotę podziwiać Wielkopolskie klimaty czy zmagać sie z trudnościami offroadowego toru Autodromu 4x4, spędzić rodzinnie czas np pływając kajakiem czy jeżdząc na rowerowe wycieczki lub poprostu poleniuchować w towarzystwie ludzi zafascynowanych jedyna słuszna marką terenowych aut - zawsze był mile widziany.

 

 

W tym roku również zapraszamy Was na klubowe spotkanie na terenie Autodromu 4x4. Dla kogo przygotowaliśmy imprezę? Dla wszystkich tych którzy mają terenowe Toyoty i chcieliby się spotkać w gronie pasionatów marki, w miłych okolicznościach przyrody. Nie macie jeszcze Toyoty ale te auta Wam się podobają i chcielibyście zobaczyć jak moga wygladać różne pomysły na przygotowanie samochodu do offroadu czy wypraw? Zapraszamy również Was. 

Toyota Offroad Festival to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nie bedzie się nudzić! Rejestracja rusza w kwietniu br. Koszt udziału to tak jak w latach ubiegłych 49 zł/auto - przy wizycie jednodniowej i 99/zł auto dla przyjażdzających na wszystkie dni imprezy.

Co przygotowujemy?

  • Trasy roadbookowe dla wszystkich tych którzy chcieliby korzystać z uroków Wielkopolski.
  • Rajdy rowerowe,
  • Spływy kajakowe
  • Poszukiwanie pieczątek Adventure Trophy,
  • Biesiady przy ognisku i szkolenia na torze off-road. 
  • Gry i zabawy dla dzieci

 

Szczegóły i zapisy na toyotaoffroadfestival.pl

 

 

GALERIA ZDJĘĆ 2018

 

GALERIA ZDJĘĆ 2017

{eventgallery event='toyota_land_cruiser_festival_3' attr=images mode=lightbox max_images=100 thumb_width=170 offset=0 }

 

GALERIA ZDJĘĆ 2016

{eventgallery event='toyota_offroad_festival_2016' attr=images mode=lightbox max_images=100 thumb_width=170 offset=0 }

 

GALERIA ZDJĘĆ 2015

{eventgallery event='festival_LCAC_day_1' attr=images mode=lightbox max_images=100 thumb_width=170 offset=0 }