Każdy kto obserwuje przedstawiane na nasze stronie opowieści o podróżniczych zmaganiach w ciekawych zakątkach świata już ich zna. Wojtek i Wiola każdą swoją wyprawę szczegółowo opisują na stronie wojtektravel.pl gdzie relacjonują co widzieli, co zachwyciło w drodze, co warto i co trzeba koniecznie zobaczyć. Wiele z tych wypraw zagościło również na naszej stronie.

 

 

  

Jednak dla tych, którzy doceniają urok prawdziwej książki i szelestu kartek, z których każda następna wprowadza w wprost w nową przygodę wkrótce wielka gratka: wydawnictwo zamykające ponad 10-letni objazd globu, który rozpoczeli w Buenos Aires w 2009r. i kończą na antypodach w Australii. Jest to kontynuacja czterech poprzednich publikacji, opisujących ich przygody na kontynentach obu Ameryk „Drogami i bezdrożami Ameryki Południowej” i „Kurs... Ameryka Północna”, Afryki i Azji „Przez Afrykę i Azję...nad Bajkał” i „Na dwa krańce świata”.

Książka „Z Polski na antypody” to 664 stron, zilustrowanych ponad tysiącem zdjęć, przedstawiająca podróż z Polski poprzez 18 państw (Słowacja > Węgry > Rumunia > Bułgaria > Turcja > Iran > Pakistan > Indie > Myanmar > Wietnam > Kambodża > Laos > Tajlandia > Malezja > Singapur > Indonezja > Nowa Zelandia > Australia ) i dwa kontynenty.

 

Jeśli chcielibyście otrzymać najnowsze wydanie z historiami z podróży Wojtka i Wioli oraz ich autografem zapraszamy do udziału w konkursie

 

 

Zasady konkursu

  • Zdjecia (tylko własnego autorstwa) umieszczamy pod wpisem KONKURS na profilu FB klubu (link

  • Fotografia powinna przedstawiać terenową Toyotę (lub fragment auta) podczas podróży.

  • Wygrywa to zdjęcie, które zdobedzie najwiecej polubień.

  • Start konkursu: 04 czerwca 2020. Zamknięcie głosowania 24 czerwca 2020, godzina 20.00

 

 

Dla tych, którzy nie zdobędą głównej nagrody - przygotowaliśmy klubowe gadżety.

Jakie?

O tym wkrótce!