Szanowni,

 

z okazji nadchodzących Świąt Bożego przesyłamy wszystkim serdeczności, życzymy spokoju i zadumy w ten świąteczny czas oraz naładowania "akumulatorów" na Nowy Rok.  Przy okazji prezentujemy podsumowanie roku 2014. Oj działo się, działo. A przed nami jeszcze więcej. Poczytajcie.

 

 

Rok 2014 zaczęliśmy od założenia w styczniu profilu Land Cruiser Adventure Club na Facebook'u. Dziś fan page ma już prawie 1800 fanów. Dziękujemy.

 

W marcu premierę miała nasza klubowa strona internetowa www.landcruiser.pl. Można na niej znaleźć informacje historyczne o modelach, relacje z wypraw, opisy aut fanów LC i Hiluxa, wiele galerii oraz aktualności ze świata LC. W grudniu strona przeszła pierwszy face-lifting.

 

 

W lutym ukazała się polska edycja książki Alexandra Wohlfartha "Legenda Land Cruisera", a w marcu album Adam Małysz "Misja Dakar". Oba projekty z naszym zaangażowaniem. 

 

 

Od maja do listopada braliśmy udział w Piknikach4x4 organizowanych przez stacje dealerskie. Raport z sezonu jest tutaj

 

 

W lipcu byliśmy na klubowej wyprawie w Czarnogórze i Albanii, a w listopadzie w Omanie. Zobaczcie zdjęcia w Galeriach.

 

 

W czerwcu wzięliśmy udział w Pit Party podczas Verva Street Racing. 

 

 

We wrześniu zorganizowaliśmy klubowy wyjazd na Buschtaxi Treffen. Przy okazji odbył się konkurs i Agnieszka, jako zwyciężczyni, pojechała z nami nowiutkim Hiluxem Invincible. 

 

 

Zorganizowaliśmy 3 nocne przejażdżki Nite Riders oraz pokaz slajdów z Omanu. Chętnych na nocne eskapady przybywa. Zapraszamy na kolejne. 

 

 

A przed nami - najważniejsza impreza roku 2015, czyli Toyota Offroad Festival. Do zobaczenia. Szczegóły na stronie www.toyotaoffroadfestival.pl.