Organizując wyprawę warto zadbać o przygotowanie dobrej relacji. To cenna pamiątka po odbytej podróży. Jednym z przykładów pokazującym, że to się opłaca jest JONIEC EXPEDITIONS 2017/18. To nowa inicjatywa polskiego producenta systemów ogrodzeń, który od lat wspiera wyprawy i ekspedycje. Poprzez organizowany konkurs i deklarowane wsparcie dla podróżników, firma chce zachęcić do przekraczania własnych i geograficznych granic oraz dzielenia się zdobytymi doświadczeniami z innymi.

 

 

Wszyscy podróżujemy. Czy to na odległe kontynenty, czy choćby do sąsiedniej miejscowości, albo ulubionego zakątka za miastem. Nie wszyscy jednak bierzemy udział w  ekspedycjach wymagających odwagi, by pójść w nieznane. Do tego potrzebna jest dusza odkrywcy. To ta nutka ryzyka i gotowość zdania się na własne zdolności radzenia sobie w nieznanym otoczeniu, odróżnia wyprawy od zwykłych wycieczek z biurem podróży. Właśnie taką nutkę zdobywcy i podróżnika ma w sobie Mieczysław Joniec, na co dzień właściciel i szef firmy produkującej systemy ogrodzeń betonowych. Co więcej, często poprzez swoją firmę, a także poprzez JONIEC TEAM, wspiera ludzi z pasją, naznaczonych nieustanną chęcią zdobywania, przekraczania barier oraz bardziej ekstremalnego podróżowania.

Sposobem na wsparcie odważnych podróżników i ich pomysłów jest najnowsza inicjatywa pod nazwą JONIEC EXPEDITIONS. Na początek, jej głównym punktem jest konkurs, który już trwa, ale zakończy się dopiero w czerwcu 2018 roku. Konkurs odbywa się na Facebooku i głównym jego celem jest przyciągnięcie uwagi podróżników, również tych mniej zaawansowanych i zarażenie ich mottem firmy JONIEC, mówiącym o wyznaczaniu nowych granic.

To nasz pomysł na to, by poznać, a może i zachęcić do współpracy z JONIEC TEAM, pozytywnie zakręconych podróżników – mówi Mieczysław Joniec. Chcielibyśmy poprzez konkurs zmotywować ich do podzielenia się swoimi przygodami z szerszą publicznością, bo wartością wypraw jest nie tylko przyjemność jaką dają one jej uczestnikom, ale i to, że uczestnicy wypraw mogą pokazać innym świat widziany swoimi oczami – dodaje.

Jedną z ostatnich inicjatyw odbywających się pod szyldem JONIEC TEAM była ekspedycja 4x4 do Algierii, na piaski Sahary. To właśnie będąc w Algierii można poznać Saharę w całej jej różnorodności. Poczynając od nieprzebytych wielkich ergów – morza wydm rozciągających się na setki kilometrów, przez bezkresne płaskie obszary, gdzie po horyzont we wszystkich kierunkach nie można dostrzec zupełnie nic, aż po "hamadę"- pustynię kamienistą, która dla terenówek jest jeszcze bardziej niedostępna, niż piasek (Opis wyprawy na naszej stronie).

 

 

Zadaniem dla podróżników jest przedstawienie swoich planów na wyprawę, a po zakwalifikowaniu się do kolejnej części zrelacjonowanie swoich ekspedycji na specjalnie do tego przeznaczonym Wydarzeniu na Facebooku. Uczestnicy biorący udział w konkursie mogą liczyć na wsparcie firmy JONIEC w postaci zapewnienia części ekwipunku wyprawy, a także na nagrodę główną, którą jest profesjonalny dron.


JONIEC EXPEDITIONS - facebook

Regulamin konkursu 

 

 

JONIEC TEAM - GALERIA ZDJĘĆ