Od ponad 50 lat Toyota Hilux na całym świecie pomaga ludziom nie tylko w codziennej, ciężkiej pracy, ale także w realizowaniu własnych marzeń. Niezniszczalnego pickupa upodobali sobie szczególnie łowcy przygód. Przedstawiamy 5 ciekawych blogów, na których możecie przeczytać o podróżowaniu Hiluxem.

Historia Toyoty Hilux rozpoczyna się w 1968 roku. Nazwa nowego modelu pochodziła wprawdzie od angielskiego określenia high-luxurious, ale był to typowy pojazd użytkowy. Dzisiaj w salonach dostępna jest już 8. generacja modelu, a Hilux stał się dużo bardziej komfortowy i wszechstronny, zadowalając właścicieli nie tylko w czasie realizowania codziennych obowiązków służbowych, ale także podczas weekendów spędzanych z rodziną czy długich eskapad. Ludzie na całym świecie udowadniają, że Hiluxem można wyruszyć w podróż życia. A to najlepiej pokazuje jego możliwości. Szczegółową historię Toyoty Hilux możecie przeczytać w naszej Toyopedii

 

WojtekTravel.pl

Wojtek Travel

Wojtek i Wiola to para bardzo doświadczonych podróżników, którzy od lat opisują swoje przygody w internecie. Ich aktualną pozycję czytelnicy mogą sprawdzić online, na interaktywnej mapie. Podpowiemy, że teraz przebywają w Australii. Od lat poruszają się zmodyfikowanym Hiluxem, który dla wielu osób jest wzorem do naśladowania. 

 

Living Wild in South America

Living Wild in South America

Blog Living Wild in South America pokazuje przede wszystkim piękno przyrody Ameryki Południowej. Możemy na nim znaleźć wspaniałe zdjęcia dzikich zwierząt i zapierających dech w piersiach krajobrazów. A to dlatego, że autorzy bloga są przyrodnikami i fotografami. W podróżach od Karaibów po Przylądek Horn towarzyszy im nie kto inny, jak Toyota Hilux. 

 

Blog Our Epic Trip

Our Epic Trip

David i Christine z bloga Our Epic Trip również sięgnęli po Toyotę Hilux w wersji Double Cab, która w czasie wypraw z powodzeniem zamienia się w dobrze wyposażonego kampera. Relacje z ich wypraw są obszerne i bogato ilustrowane. A przez pewien czas w podróżach towarzyszyła im również kotka nazwana Luxy, właśnie na cześć legendarnego pickupa Toyoty.

 

Blog Blue Photo

Blue Photo

Serbia, Rumunia, Norwegia, Szwecja, Grecja, Włochy…na tym lista się nie kończy - Ireneusz Rek, związany ze środowiskiem Land Cruiser Adventure Club fotograf, właściciel Toyoty Hilux i autor bloga BluePhoto.pl przejechał niezniszczalną terenówką prawie całą Europę. Jego blog prezentuje przede wszystkim zachwycające zdjęcia, ale nie brakujena nim też relacji z wypraw.

 

 Land Cruiser - dział o Toyocie Hilux

LandCruiser.pl

Stali czytelnicy wiedzą, że na LandCruiser.pl nie ograniczamy się do jednego modelu Toyoty. Nie brakuje u nas treści o innych off-roadowych autach japońskiej marki, w tym również o Hiluxie. Koniecznie zaglądajcie do naszego działy poświęconego Toyocie Hilux, w którym znajdziecie również niejedną relację z wypraw, a także różne nowości związane z tym legendarnym pickupem.