Po zimowym teście namiotu Columbus Autohome Variant X-long chcielibyśmy przedstawić wady i zalety platformy, na której został zamontowany. Do naszego Land Cruisera dobrany został specjalnie do niego przeznaczony bagażnik Front Runner Slimline II.

 

 

Montaż nie nastręczał najmniejszych problemów. Gdyby nie spore wymiary, do zamocowania wystarczyłyby dwie osoby. Lekka konstrukcja  jest jednocześnie bardzo solidna i wytrzymała. Wygodne, wielofunkcyjne urządzenie może służyć jako platforma pod namiot, nośnik dodatkowego oświetlenia czy łopaty lub dodatkowego zadaszenia. Bagażnik jest prosty, o ascetycznym wyglądzie, pomalowany czarnym lakierem. Szczelinowy system montażu dodatkowego wyposażenia oraz solidne uchwyty dają pewność, że nic po drodze nie zgubimy.

 

 

 

O jakości wykonania i przewidywalnej długiej trwałości świadczy fakt, że podczas tygodniowego użytkowania nie dochodziły z okolic bagażnika żadne niepokojące dźwięki. Tylko lekkie wibracje podczas szybkiej jazdy po bruku przypominały nam, że mamy coś na dachu. Okazało się jednak, że winą za te dźwięki należy obarczyć inny jakże ciekawy i przydatny element z rodziny FR. Pod platformą bagażnika zamocowany jest na specjalnych szynach duży stolik turystyczny. Bardzo sprytny sposób na transport tego nieustawnego w samochodzie mebla.

 

 

Parametry:

Wymiary : 2138mm x 1345mm

Materiał - aluminium

Zalety:

+mała masa

+łatwy montaż

+pakowny


+uniwersalny , przystosowany do różnego rodzaju uchwytów

+trwałe i estetyczne wykonanie 

Wady:

- ie znaleźliśmy

 

Cena wg RAYO4X4: 5300,00 zł

 

 

Wcześniej testowane: 

Columbus Autohome Variant X-long (link)

 

 

Tekst  zdjęcia:

Michał Bartosiak, trawers.eu

 

 

GALERIA ZDJĘĆ