Zapraszamy wszystkie Panie kochające Off-Road do spędzenia ekscytującego dnia w terenie.

 

 

LISTA ZGŁOSZEŃ JEST JUŻ ZAMKNIĘTA. ZAPRASZAMY NA KOLEJNE IMPREZY.

 

 

Tym razem przygotowaliśmy dla Was 60-kilometrową trasę, na której będziecie mogły pokazać, że kobieta w terenówce może zajechać naprawdę daleko.


Startujemy ze stacji dealerskiej Toyota Radość wcześnie rano (zbiórka 8:30, wyjazd 9:00), skąd współnie dotrzemy do naszej bazy wypadowej – EKO Farmy w Żelechowie (dystans 70 km, czas dojazdu 1h 20m).


W bazie będzie na nas czekać poranna kawa, herbata i poczęstunek. Na trasę wyruszymy o godz 11:00.


Spodziewajcie się naprawdę dużej dawki adrenaliny. Trasa jest wymagająca, zawiera odcinki bardzo trudne: podjazdy, zjazdy, torfowiska, czołgówkę, głębokie koleiny oraz przejazdy przez rzeki. Samochody będę ubłocone po dachy, a nieuwaga może nawet skutkować ich uszkodzeniem. Będzie potrzebne współdziałanie i wzajemna pomoc na trasie.


Warto zabrać ze sobą liny, taśmy, kinetyki, trapy – dobrze będzie wyposażyć samochód w opony terenowe minimum AT, wciągarka także może się przydać – a na pewno przyda się facet do noszenia i poodczepiania liny.


Trasa terenowa ma 60 km, a jej pokonanie zajmie od 4 do 6 godzin. Wszystko zależy od warunków pogodowych i łaskawości wiosennej aury.


Po powrocie do bazy zapraszamy na ognisko z obowiązkową kiełbaską i grochówką, możliwością wysuszenia obuwia i wykruszenia błota z włosów.


Jednocześnie ogłaszamy wybory miss błotnego stroju. Szowinistyczne męskie jury wybierze z grona uczestniczek i uczestników najatrakcyjniej ubłoconego uczestnika imprezy.


Nagrodą będzie darmowy udział w kolejnej edycji Mazovia Outback.


Zakończenie imprezy po wypaleniu całego drzewa w okolicy. Powrót do domów indywidualnie.

 

Poprzednie nasze wyjazdy

 

Mazovia VI

 

Mazovia V

 

Mazovia IV

 

Mazovia III

 

Mazovia II

 

Mazovia I