GORY SOWIE MAJ 2021

 

Zapraszamy na weekendowy wyjazd po bezdrożach Dolnego Śląska, podczas którego w rodzinnej atmosferze, z licznymi atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych bzobaczycie z bliska atrakcje tego regionu. Przed Wami dwa dni z road book - dwie trasy i mnóstwo do zwiedzania!
 

SOBOTA

Trasa w/g road book 70 km
Rozpoczynamy ok 50 km od Wrocławia w kierunku Ząbkowic Śląskich i Kłodzka. 
Dokładne miejsce startu podamy w późniejszym terminie zainteresowanym załogom.
Po drodze odwiedzamy Twierdzę w Srebrnej Górze. Następnie malowniczymi ścieżkami i obrzeżami Parku Krajobrazowego Gór Sowich docieramy do Sztolni Walimskich w miejscowości Walim.
Po drodze do zwiedzenia kompleks Rzeczka, podziemne miasto Osówka, kompleks sztolni Włodarz.
 
Na trasie przerwa na ognisko i pieczenie kiełbasek lub grochówkę .
Niedziela - trasa w/g road book około 40 km. Lub w konwoju około 70 km w zależności od pogody oraz decyzji Grupy.
 

NIEDZIELA

 
Ruszamy z okolic Walimia. Start przy Oberży PRL. 
Początkowo jedziemy górskimi, polnymi drogami do Wałbrzycha które o tej porze roku mogą być dość trudne. W Wałbrzychu można zwiedzić po drodze Palmiarnię. Zakończenie przy Zamku Książ.
 
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę trasę pokonywać będziecie według wskazań profesjonalnie przygotowanego Roadbooka. Dokładnie tak, jak odbywa się to na najtrudniejszych rajdach świata.
Jednak sam poziom trudności trasy będzie dostosowany również do samochodów typu Suv czy Pick-up. Bez zagrożenia uszkodzenia pojazdów.
Podczas całego wyjazdu nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony instruktor techniki jazdy 4x4, który z przyjemnością podzieli się swoją fachową wiedzą oraz odpowie na wszelkie pytania. Także te, dotyczące użytkowanego przez Was samochodu.
 

Minimalna ilość załóg by wyjazd mógł się odbyć

to 8 samochodów

 
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu nie osiągnięcia odpowiedniej ilości załóg oraz z przyczyn niezależnych od organizatora
 

Zgłoszenia: 

 
 
Po dokonaniu zgłoszenia prosimy o wpłatę opłaty wpisowej w ciągu 48 H.
 
Roman Wasik tel. 500595660
Wpłaty i zgłoszeń do 05.05.2021r.
Nr konta do wpłat: 75 1560 0013 2008 0979 5000 0001 Roman Wasik