Zapraszamy wszystkich posiadaczy terenowych toyot na wycieczkę po mazowieckich bezdrożach - Mazovia Outback. Jednocześnie rozpoczynamy cykl takich wypadów, które będziemy realizować w kolejnych miesiącach.

 

Przy okazji pierwszej edycji pojedziemy w szczytnym celu - wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Przed nami kilka godzin świetnej zabawy w toyotowym towarzystwie. Tereny, które odwiedzimy, to południowa część okolic Warszawy, w proporcjach: 20% asfaltu, 60% szuter, błoto, koleiny i 20% offroad w czystej postaci, którą tygrysy lubią najbardziej. Impreza ma charakter integracyjny, bez rywalizacji. Jazda odbywać się będzie w kolumnie, tak więc pogubić się będzie trudno i każdy wsparcie towarzysza znajdzie.

 

Miejsce zbiórki to „Rancho pod bocianem” w Tarczynie (ul. Nadarzyńska 15, Przypki). Dokładny namiar i mapka: http://www.ranchopodbocianem.pl/kontakt

 

Uprzedzamy, że na trasie będą miejsca, gdzie samochody mogą się nieznacznie porysować - na delikatne gałęzie musicie być przygotowani. Poza tym wystarczy napęd 4x4 i podstawowe umiejętności. Z całą resztą sobie poradzimy.

 

Tych, którzy po sobocie będą mieli jeszcze trochę paliwa w baku, serdecznie zapraszamy w niedzielę  11.01.2015 r. na Bemowo. Tam podczas MotoOrkiestry będziemy wozić dzieci po „mini-offroadowym-torze” - ponownie stawiając na cel wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

Partnerami imprezy są Rancho pod Bocianem (www.ranchopodbocianem.pl) oraz Fundacja Motocykliści Dzieciom (www.motocyklisci-dzieciom.pl).