To już w tym tygodniu! Land Cruiser Adventure Klub i Autodrom 4x4 we Włosciejewkach pod Poznaniem w najblizszą środę otwierają kolejny już, czwarty Toyota Offroad Festival. Czy warto kolejny raz wybierać się w to samo, znane miejsce? Znane, oznacza sprawdzone! Każdy kto odwiedzał nas już wcześniej wie, że tor przygotowany przez Autodrom zawsze wzbudza emocje. Poszukiwanie pieczatek i przeprawy, łatwiejsze ale też trudne przejazdy terenowe, bliskość przyjaciół którzy pomogą w razie problemów, to są najwieksze atuty.

 

TOF2017 IMG 0983

 

A roadbookowe trasy wokół Włosciejewek? Michał Bartosiak z Trawers.eu co roku spedza kilka długich dni aby poukładać je na nowo. Każda jest przejechana, sprawdzona czy nadal istnieje bo przeciez szutrowa droga to przestrzeń miedzy polami która tał łatwo przestaje istnieć gdy rolnik za bardzo rozpedzi się z traktorem i agregatem uprawowym zaopatrzinym w naście pługów... I zawsze szukamy nowych wyzwań, żeby i ci którzy są z nami od poczatku mieli satysfakcję z odkrywania nowych miejsc.

 

FESTIVAL LCAC 2015 IMG 1821

 

Zlot to atrakcje nie tylko dla błotno szutrowych zapaleńców. Włosciejewki to miejsce gdzie warto wybrac się z cała rodziną. Jeśli nad przedzieranie się po przeciwnościach terenowych przedkładacie miłe towarzystwo i rodzinną integrację to znajdziecie to wszystko na Festivalu. Zlot to miejsce gdzie przybywają auta z różnych stron Polski i nie tylko. Daje szanse na wymianę pomysłów i podpatrzenie jak modyfikują swoje Toyoty inni. A jeśli atmosfera biwaku i pona namiotowego to zbyt mało zawsze można wybrać się na rowerowe przejażdzki po okolicy czy kajakowy spływ (odpowiedni sprzęt zapewniamy!). 

strona 1

strona 2

Podczas Festivalu wjazd na teren będzie dostępny jedynie dla zarejestrowanych uczestników. Dla tych którzy nie zdąrzyli się zapisać, jest możliwość rejestracji na miejscu. Co przygotowalismy:

  • strefa wystawowa
  • strefa biwakowa
  • strefa caternigowa
  • kino pod gwiazdami
  • tor 4x4
  • parking (100 miejsc)
  • strefa sanitarna

 

Gdzie spać podczas Festivalu?
Przygotowaliśmy dla Was 3 opcje:

nocleg na biwaku Autodrom4x4 - w cenie 10 zł od osoby za noc (płatne na miejscu w recepcji)
bez noclegu - dla osób przyjeżdżających tylko na 1 dzień
nocleg w zaprzyjaźnionych hotelach i pensjonatach w okolicy:

Hotel Słoneczny Dwó
Dworek Soplicowo 
Hotel Jarota 
Agroturystyka Lubiatówko 
Hotel Szablewski 
Folwark Hermanów 
Agroturystyka Zakrzewice 

 

  TOF partnerzy

 

GALERIA ZDJĘĆ Z LAT UBIEGŁYCH: 

 2015

2016

2017