Już nie całe sześć tygodni i widzimy się na Toyota Offroad Festivalu. Tak jak w ubiegłym roku możecie liczyć na wiele atrakcji i moc wrażeń. Autodrom 4x4 jak zwykle zapewni offroadowe doznania podczas zbierania pieczątek. Przygotowujemy też nowe trasy roadbookowe dla wszystkich którzy nie lubią siedzieć w miejscu. Jeśli kochacie przygodę a szczególnie tą za kierownicą terenowych Toyot, 1-3 czerwca nie moze zabraknać Was we Włościejewkach!

 

2018.04 wlosciejewki bartosiak DSC 8521

 

O to aby wszystkie kratki na trasie sie zgadzały i droga wytyczona strzałkami i odmierzana na metromierzach była ciekawa, jak zwykle zadba niezawodny Michał Bartosiak. Już od dłuższego czasu przemierza nowe ścieżki wokół Włościejewek więc możecie liczyć, że tak jak w ubiegłych latach będą to szlaki ciekawe i nie pozbawione atrakcji terenowych i widokowych.

 

2018.04 wlosciejewki bartosiak DSC 8512

 

Czego jeszcze możecie sie spodziewać po tegorocznym Festivalu? O tym wkrótce! A tym czasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z lat ubiegłych oraz galerii fotografii wykonanych przez Michała Bartosiaka podczas przemierzana pięknych okoliczności przyrody w okolicach Autodromu 4x4 we Włościejewkach.

Tekst: Ireneusz Rek, zdjęcia: Michał Bartosiak

 

TOYOTA OFFROAD FESTIVAL 2015

TOYOTA OFFROAD FESTIVAL 2016

TOYOTA OFFROAD FESTIVAL 2017 

 

GALERIA ZDJĘC